عکس ایستگاه اتوبوس استخر
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس استخر (محله تهرانپارس غربی، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بلوار شاهد، بین زین الدین و حاجیان

موقعیت ایستگاه اتوبوس استخر در محله تهرانپارس غربی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس استخر (ایستگاه اتوبوس) در محله تهرانپارس غربی تهران و بلوار شاهد واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنجاه و چهار ایستگاه اتوبوس در محله تهرانپارس غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ایران آی تی سنتر و همچنین شیشه اتومبیل مجتبی، بستنی نعمت، کارواش آ.ب.س، الکتریکی شهریاری و اتو سرویس برادران چگینی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس استخر

آدرس ایستگاه اتوبوس استخر، شهر تهران، محله تهرانپارس غربی بلوار شاهد است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار شاهد، بین زین الدین و حاجیان می‌باشد. ایستگاه اتوبوس استخر محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بلوار شاهد، بین زین الدین و حاجیان


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده استخر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کانون
  بلوار خوشوقت، بین برزویی و جوادیان فر
 • ایستگاه اتوبوس استقلال
  بزرگراه باقری، استقلال، توحید
 • ایستگاه اتوبوس حبیب نژاد
  بلوار سید علی روته، بین 238 و حبیب نژاد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس استخر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس استخر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس استخر ندارد.
  neshan logo