info
عکس بازارچه میوه راستگویان
category

بازارچه میوه راستگویان محله شیخ داد، یزد

میوه و سبزی فروشی

درباره‌ی بازارچه میوه راستگویان

بازارچه میوه راستگویان (میوه و سبزی فروشی) در محله شیخ داد یزد و خیابان شهید نواب صفوی واقع شده است. این فروشگاه یکی از دو میوه و سبزی فروشی در محله شیخ داد یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی برق صنعتی نواب یزد، تیک موبایل یزد، سالن ورزشی شهید کارگر، پوشاک خانواده آیدین و مرغ و ماهی نواب قرار گرفته است.
سایر میوه و سبزی فروشی‌های که در محدوده بازارچه میوه راستگویان واقع شده‌اند:

 • میوه و سبزی فروشی
  بلوار امامزاده جعفر
 • میوه فروشی قفایی
  شهید نواب صفوی، شهید احمدی
 • بازارچه میوه راستگویان
  چاوشیان، چاوشیان 24
 • میوه فروشی فتاحی
  شهید نواب صفوی، تقاطع بهار آزادی
 • میوه فروشی سیب سرخ
  شهید نواب صفوی، بین کوی مهدیه و کوی شهید سلیمی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ...... فرخ (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بازارچه میوه راستگویان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بازارچه میوه راستگویان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بازارچه میوه راستگویان ندارد.
  neshan logo