info
عکس ایستگاه اتوبوس نبوت
category

ایستگاه اتوبوس نبوت اشکذر

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس نبوت

ایستگاه اتوبوس نبوت (ایستگاه اتوبوس) در اشکذر و امام خمینی، شهید پورحسینی، میدان روحانیت واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه لوازم یدکی ایساکو دهقانی اشکذری، ایستگاه اتوبوس نبوت، پلیس +10، آجیل و خشکبار زرین و کالای خواب آسمان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس نبوت اشکذر

آدرس ایستگاه اتوبوس نبوت اشکذر، شهر اشکذر، است. این ایستگاه اتوبوس در امام خمینی، شهید پورحسینی، میدان روحانیت واقع شده است. ایستگاه اتوبوس نبوت اشکذر محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اشکذر می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس نبوت اشکذر مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده نبوت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پاسداران 24
  امام خمینی، خیابان پاسداران، بین کوچه 24 پاسداران و خیابان26 پاسداران
 • ایستگاه اتوبوس امنیت اجتماعی
  امام خمینی
 • ایستگاه اتوبوس طالقانی
  امام خمینی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 14 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس نبوت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 14 آذر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس نبوت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس نبوت ندارد.
  neshan logo