عکس ایستگاه اتوبوس راهنمایی و رانندگی
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس راهنمایی و رانندگی (محله گلباغ نماز، رشت)

ایستگاه اتوبوس
استان گیلان رشت استان گیلان، رشت، بلوار شهید انصاری، بین استاد معین و مکتب نرجس

موقعیت ایستگاه اتوبوس راهنمایی و رانندگی در محله گلباغ نماز رشت را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس راهنمایی و رانندگی (ایستگاه اتوبوس) در محله گلباغ نماز رشت و بلوار شهید انصاری واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله گلباغ نماز رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند آبنمای پارک ملت و خانه روستایی پارک ملت و همچنین مرکز تصویربرداری نگاه، پلیس راهنمایی رانندگی، بستنی نعمت، آش قلمکار مهدی سرا و فست فود چاکوچ قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس راهنمایی و رانندگی

ایستگاه اتوبوس راهنمایی و رانندگی را می‌توانید در شهر رشت، محله گلباغ نماز بلوار شهید انصاری پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار شهید انصاری، بین استاد معین و مکتب نرجس می‌باشد. ایستگاه اتوبوس راهنمایی و رانندگی محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف رشت می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس پردیسان قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس راهنمایی و رانندگی، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان گیلان، رشت، بلوار شهید انصاری، بین استاد معین و مکتب نرجس


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده راهنمایی و رانندگی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس گلسار 97
  بلوار گلسار، بین میدان احمدرضا ثقفی و 97
 • ایستگاه اتوبوس سه راه ارشاد
  بلوار شهید انصاری، بین ولیعصر 1 و سید عباس حسینی
 • ایستگاه اتوبوس میدان شعار
  بلوار گلسار، بین میدان صابرین و 92
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس راهنمایی و رانندگی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس راهنمایی و رانندگی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس راهنمایی و رانندگی ندارد.
  neshan logo