info
عکس ایستگاه اتوبوس آیت الله طیب
category

ایستگاه اتوبوس آیت الله طیب اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس آیت الله طیب

ایستگاه اتوبوس آیت الله طیب (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان میرداماد واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند سرزمین شادی‌ها، خانه تاریخی دهدشتی و مرکز خرید ارگ جهان نما و همچنین پمپ بنزین شهروکار، مسجد درب کوشک، دکتر مهدی احمدیان، دبیرستان دخترانه امام محمد باقر (ع) و داروخانه شبانه روزی دکتر تاجی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو امام حسین، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس آیت الله طیب اصفهان

ایستگاه اتوبوس آیت الله طیب اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله درب کوشک پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در میرداماد، بین حاجیان و طیب قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس آیت الله طیب اصفهان عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اصفهان دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو تختی قرار دارد. همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی طیب را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس آیت الله طیب اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده آیت الله طیب واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سنبلستان
  عبدالرزاق، بین سنبلستان و شهید مأمن پوش
 • ایستگاه اتوبوس چهار راه خلجا
  شیخ بهایی، بین آذر و جدی
 • ایستگاه اتوبوس شیخ بهایی
  آذر، شیخ بهایی، بین خلجا و خط ویژه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس آیت الله طیب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس آیت الله طیب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس آیت الله طیب ندارد.
  neshan logo