info
عکس ایستگاه اتوبوس شهرک قائم
category

ایستگاه اتوبوس شهرک قائم محله شهرک محلاتی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهرک قائم

ایستگاه اتوبوس شهرک قائم (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک محلاتی تهران و خیابان کنارگذر ارتش واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله شهرک محلاتی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید پرنیان و همچنین کلانتری 164 قائم، مرکز آموزش علمی-کاربردی شهید صیاد شیرازی، دبیرستان دخترانه فاطمه زهرا، خشکشویی ردا و ایستگاه اتوبوس شهرک قائم قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهرک قائم تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس شهرک قائم تهران، شهر تهران، محله شهرک محلاتی است. آدرس این ایستگاه اتوبوس ارتش می‌باشد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس شهرک قائم تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو قائم قرار دارد. همچنین تاکسی سرویس کوروش را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهرک قائم تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهرک قائم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فروشگاه اتکا لویزان
  بزرگراه ارتش، نیروی زمینی
 • ایستگاه اتوبوس شهرک شهید محلاتی جنوبی
  ارتش، نرسیده به نیروی زمینی
 • ایستگاه اتوبوس شاهد
  ارتش، بلوار شاهد
 • ایستگاه اتوبوس مرکز آموزش و الکترونیک
  بزرگراه ارتش، نرسیده به شاه مرادی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهرک قائم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهرک قائم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهرک قائم ندارد.
  neshan logo