info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان فاطمیه
category

ایستگاه اتوبوس میدان فاطمیه محله فاطمیه، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان فاطمیه

ایستگاه اتوبوس میدان فاطمیه (ایستگاه اتوبوس) در محله فاطمیه اراک و خیابان بیست متری عفاف واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله فاطمیه اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی چهارشنبه بازار و همچنین نانوایی سنگک، کتابخانه استاد ابراهیم دهگان، شرکت خدمات زیارتی و جهانگردی جوانان اراک، داروخانه پورسینا و سوپر گوشت پارس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان فاطمیه اراک

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اراک، ایستگاه اتوبوس میدان فاطمیه اراک است که در محله شهرک فاطمیه قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار ورزش، بیست متری عفاف قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف اراک، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان فاطمیه اراک عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس مهر واقع شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان فاطمیه اراک و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان فاطمیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شاهد 1
  شهید مجتبی گرامی راد، امیر 1، بین رشادت 1 و حمزه لو
 • ایستگاه اتوبوس شاهد
  شهید مجتبی گرامی راد، امیر 1، بین رشادت و امیر 2
 • ایستگاه اتوبوس بلوار دولت
  بلوار شهدای دولت
 • ایستگاه اتوبوس مسکن مهر امام صادق 2
  خیابان دلیجان
 • ایستگاه اتوبوس پارک شهدای گمنام
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط عرفان (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان فاطمیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان فاطمیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان فاطمیه ندارد.
  neshan logo