info
عکس کلینیک زیبایی دکتر جلیل شایق
category

کلینیک زیبایی دکتر جلیل شایق محله ناباروری، یزد

کلینیک زیبایی
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی کلینیک زیبایی دکتر جلیل شایق

کلینیک زیبایی دکتر جلیل شایق (کلینیک زیبایی) در محله ناباروری یزد و خیابان دوازدهم واقع شده است. این مرکز یکی از دو کلینیک زیبایی در محله ناباروری یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید آوا و همچنین رستوران آریانا، دانشکده پرستاری و مامایی شهید صدوقی یزد، سالن اجتماعات حضرت باقرالعلوم (ع)، نانوایی کوثر و جگرکی کوبیده کاج قرار گرفته است.
سایر کلینک‌های زیبایی که در محدوده کلینیک زیبایی دکتر جلیل شایق واقع شده‌اند:

 • کلینیک زیبایی بانو غیاثی
  بلوار جهاد، عدالت، عدالت 12
 • دپارتمان زیبایی حدیث
  خیابان تیمسار فلاحی، جانبازان
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط پانیز سمندرنژاد (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کلینیک زیبایی دکتر جلیل شایق اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کلینیک زیبایی دکتر جلیل شایق در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کلینیک زیبایی دکتر جلیل شایق ندارد.
  neshan logo