info
عکس ایستگاه اتوبوس خیابان دوم
category

ایستگاه اتوبوس خیابان دوم محله سرو آزاد، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس خیابان دوم

ایستگاه اتوبوس خیابان دوم (ایستگاه اتوبوس) در محله سرو آزاد تهران و خیابان گودرزی واقع شده است. این ایستگاه یکی از شانزده ایستگاه اتوبوس در محله سرو آزاد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سرای محله سروآزاد، باطری سازی و دیاگ انژکتور فرشید، کلینیک تخصصی طب سنتی ایرانی کوثر، باشگاه بدنسازی ستارگان و فروشگاه یدکی تکنیک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خیابان دوم تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس خیابان دوم تهران، شهر تهران، محله سرو آزاد است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به مجتبی تهرانی، پارسا، گودرزی بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس خیابان دوم تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو ایران خودرو قرار دارد. تاکسی سرویس ویلاشهر هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس خیابان دوم تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خیابان دوم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چیتگر جنوبی
  لشگری، بین جهاد و احد
 • ایستگاه اتوبوس چهاردهم شرقی
  بلوار تندرستی، گودرزی، بین پانزدهم غربی و چهاردهم غربی
 • ایستگاه اتوبوس چهل و هفتم
  چهل و هفتم، بین والفجر ششم و بدر
 • ایستگاه اتوبوس یازدهم غربی
  بلوار تندرستی، گودرزی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خیابان دوم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خیابان دوم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خیابان دوم ندارد.
  neshan logo