info
عکس محصولات فرهنگی دنیای سی دی افشار
category

محصولات فرهنگی دنیای سی دی افشار محله 17 شهریور، مشهد

ویدئو کلوپ
3.0
3 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی محصولات فرهنگی دنیای سی دی افشار

محصولات فرهنگی دنیای سی دی افشار (ویدئو کلوپ) در محله 17 شهریور مشهد و خیابان سالم 7 واقع شده است. این مکان یکی از سه ویدئو کلوپ در محله 17 شهریور مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تولیدی کفش مشهد (محسنی)، مشاور املاک مهراد، کترینگ آل علی، رستوران سفیران و فروشگاه افق کوروش قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو پروین اعتصامی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر کلوپ‌های که در محدوده محصولات فرهنگی دنیای سی دی افشار واقع شده‌اند:

 • محصولات فرهنگی آوای ماندگار
  پروین اعتصامی، بین پروین اعتصامی 16 و 18
 • کلوپ
  بلوار چمن، چمن 25، بنی هاشم، بین بنی هاشم 13 و 18
 • کلوپ پارسه
  (5.0)
  بلوار چمن، بین چمن 24 و 26
 • محصولات فرهنگی
  (5.0)
  بلوار چمن، بین چمن 24 و 26
 • کلوپ ماهان
  (4.5)
  بلوار شهید حسینی، شهید حسینی 4، بلوار شهیدان سلطانی، شهیدان سلطانی 14
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط عاشوری (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی محصولات فرهنگی دنیای سی دی افشار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد محصولات فرهنگی دنیای سی دی افشار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه محصولات فرهنگی دنیای سی دی افشار ندارد.
  neshan logo