info
عکس نمایشگاه اتومبیل بابک
category

نمایشگاه اتومبیل بابک محله سینما سعدی، شیراز

نمایشگاه اتومبیل
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی نمایشگاه اتومبیل بابک

نمایشگاه اتومبیل بابک (نمایشگاه اتومبیل) در محله سینما سعدی شیراز و خیابان مشیر غربی واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این مکان یکی از هشت نمایشگاه اتومبیل در محله سینما سعدی شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان مادر و کودک شوشتری و مجتمع تجاری ایران و همچنین آش هنگ، داروخانه دکتر ممتحن، لوازم قنادی لوکس، موسسه زبان امید و بازرگانی تقی زادگان قرار گرفته است.
سایر بنگا‌ه‌های اتومبیل که در محدوده نمایشگاه اتومبیل بابک واقع شده‌اند:

 • نمایشگاه اتو فرزاد
  قصردشت، برق
 • اتو گالری شیرازی
  بلوار استقلال، بین استقلال 16 و 27 استقلال
 • اتو کامران
  بلوار استقلال، 21 استقلال
 • نمایشگاه اتومبیل گلبهاری
  شوریده شیرازی، بین شوریده15 و شهید ذوالانوار
 • نمایشگاه اتومبیل بهار
  شوریده شیرازی، بین شوریده12 و 15
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط رئیس پیام (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی نمایشگاه اتومبیل بابک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد نمایشگاه اتومبیل بابک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه نمایشگاه اتومبیل بابک ندارد.
  neshan logo