info
عکس ایستگاه اتوبوس شهرک بهشتی
category

ایستگاه اتوبوس شهرک بهشتی اردبیل

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهرک بهشتی

ایستگاه اتوبوس شهرک بهشتی (ایستگاه اتوبوس) در اردبیل و خیابان شهرک صنعتی فاز ۱ شهید بهشتی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه مواد غذایی براتی مهر، شرکت اطلس دینا، اتو سرویس تعویض روغن، ایستگاه اتوبوس 27 متری رازی و تعمیرگاه تخصصی میثم،پژو کار اردبیل قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهرک بهشتی اردبیل

در شهر اردبیل، محله شهرک صنعتی اردبیل شماره 1 ، ایستگاه اتوبوس شهرک بهشتی اردبیل قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید خدمت‌علی رجبی، شهرک صنعتی فاز 1 شهید بهشتی قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شهرک بهشتی اردبیل عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اردبیل دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

تاکسی تلفنی هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شهرک بهشتی اردبیل مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهرک بهشتی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهرک اندیشه 2
  رازی، شهرک اندیشه
 • ایستگاه اتوبوس شهدا
  خیابان مالک اشتر، نرسیده به شهدا
 • ایستگاه اتوبوس سه راه جامی
  خیابان مالک اشتر
 • ایستگاه اتوبوس ترمینال خلخال
  بزرگراه شهید خدمت‌علی رجبی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهرک بهشتی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهرک بهشتی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهرک بهشتی ندارد.
  location استان اردبیل، اردبیل، بزرگراه شهید خدمت‌علی رجبی، شهرک صنعتی فاز 1 شهید بهشتی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo