info
عکس درب مترو همت غرب
category

درب مترو همت غرب محله اراضی عباس آباد، تهران

درب ورودی
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی درب مترو همت غرب

درب مترو همت غرب (درب ورودی) در محله اراضی عباس آباد تهران و بزرگراه مدرس، بزرگراه شهید همت واقع شده است. این مکان یکی از سه درب ورودی در محله اراضی عباس آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند دریاچه هنر، باغ موزه دفاع مقدس و جمعه بازار پروانه و همچنین ایستگاه مترو شهید همت و سرویس بهداشتی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو شهید همت، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر درب‌های ورودی که در محدوده درب مترو همت غرب واقع شده‌اند:

 • درب 19 مصلی
  بزرگراه مدرس، سلیمانی
 • ورودی شمالی پارکینگ آب و آتش
  (3.0)
  نلسون ماندلا، زاگرس
 • ورودی پل طبیعت
  (4.6)
  نلسون ماندلا، ژوبین، شهیدی
 • ورودی بوستان طالقانی و پل طبیعت
  (4.9)
  بزرگراه شهید حقانی، سرو
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار شنبه 26 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی درب مترو همت غرب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 26 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد درب مترو همت غرب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه درب مترو همت غرب ندارد.
  neshan logo