info
عکس ایستگاه اتوبوس نواب 12
category

ایستگاه اتوبوس نواب 12 محله شهرک اوج کلی، کرج

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس نواب 12

ایستگاه اتوبوس نواب 12 (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک اوج کلی کرج و خیابان نواب صفوی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله شهرک اوج کلی کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید گالریا و همچنین شهرک اوج، تاکسی سرویس اوج، کامپیوتر فراکام، داروخانه و حراجی میوه حسین قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس نواب 12 کرج

در شهر کرج، محله شهرک اوج کلی ، ایستگاه اتوبوس نواب 12 کرج قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در حج، نواب صفوی، بین نواب 11 و 13 واقع شده است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس نواب 12 کرج عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف کرج دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

تاکسی سرویس باتیک هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس نواب 12 کرج، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده نواب 12 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس اردلان 4
  بلوار امام رضا، نرسیده به بلوار تعاون
 • ایستگاه اتوبوس اردلان 4
  بلوار امام رضا، بین بلوار تعاون و اردلان 4
 • ایستگاه اتوبوس کوهپایه 11
  کوهپایه، بین کوهپایه 9 و 11
 • ایستگاه اتوبوس لبنیاتی
  بلوار ملاصدرا، بین مقداد و بلوار نبوت
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان امام رضا
  بلوار تعاون، بین شهیدان خلیلی و بلوار ملاصدرا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس نواب 12 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس نواب 12 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس نواب 12 ندارد.
  neshan logo