عکس ایستگاه اتوبوس پارک
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس پارک (محله جهانشهر، کرج)

ایستگاه اتوبوس
استان البرز کرج استان البرز، کرج، بلوار جمهوری اسلامی، بیژن

موقعیت ایستگاه اتوبوس پارک در محله جهانشهر کرج را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس پارک (ایستگاه اتوبوس) در محله جهانشهر کرج و بلوار جمهوری اسلامی، بیژن واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و سه ایستگاه اتوبوس در محله جهانشهر کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان کسری کرج، ماکت روستای کندوان و پارسا فوم (احد اکبری) و همچنین کافه دی، فست فود کنتاکی لند، آموزشگاه موسیقی آوادیس، غار رستوران ققنوس و فروشگاه پوشاک فایو (مرکزی) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک

ایستگاه اتوبوس پارک در شهر کرج، محله جهانشهر و بلوار جمهوری اسلامی، بیژن قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار جمهوری اسلامی، بیژن واقع شده است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پارک عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف کرج دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس واریان قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پارک، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان البرز، کرج، بلوار جمهوری اسلامی، بیژن


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پارک واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس گلفروشی
  پل روحانی، بین دوم و بلوار مولانا
 • ایستگاه اتوبوس گلفروشی
  بلوار ماهان شرقی، ارغوان، مهر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پارک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پارک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پارک ندارد.
  neshan logo