info
عکس ایستگاه اتوبوس پل ششم
category

ایستگاه اتوبوس پل ششم (محله بلوار ابوذر - آهنگ، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پل ششم

ایستگاه اتوبوس پل ششم (ایستگاه اتوبوس) در محله بلوار ابوذر - آهنگ تهران و خیابان بقایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و هفت ایستگاه اتوبوس در محله بلوار ابوذر - آهنگ تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ حضرت ولیعصر (عج) و همچنین درمانگاه فاطمه الزهرا (س)، فروشگاه لباس پوشاک کده شعبه 1، بانک قرض الحسنه مهر ایران، لوازم قنادی افق و داروخانه دکتر جباری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پل ششم تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس پل ششم تهران، شهر تهران، محله بلوار ابوذر - آهنگ است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار ابوذر، بقایی، بین فاضل بجستانی و بهشتی قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پل ششم تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس شقایق را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پل ششم تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پل ششم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین
  خاوران
 • ایستگاه اتوبوس خیابان بیست و هفت
  بزرگراه بسیج، توکلی - بیست و هفتم، 15 متری یکم (علیرضایی)، بین میراسماعیلي و اسدیان
 • ایستگاه اتوبوس پل بسیج
  بزرگراه بسیج
 • ایستگاه اتوبوس نبرد
  ده حقی(آهنگ)، بین بلوار نبرد و بلوار ابوذر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پل ششم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پل ششم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پل ششم ندارد.
  neshan logo