info
عکس ایستگاه اتوبوس هلال احمر
category

ایستگاه اتوبوس هلال احمر محله فدک، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس هلال احمر

ایستگاه اتوبوس هلال احمر (ایستگاه اتوبوس) در محله فدک تهران و خیابان جانبازان غربی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و دو ایستگاه اتوبوس در محله فدک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی بوستان تمدن و تیواژه و همچنین میدان هلال احمر، فروشگاه افق کوروش، دیجی سفر، بستنی فالوده شفق و کافه ترافیک قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو جانبازان، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس هلال احمر تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس هلال احمر تهران است که در محله فدک قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس مدنی، جانبازان غربی است. ایستگاه اتوبوس هلال احمر تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو جانبازان قرار دارد. همچنین تاکسی سرویس سحر را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس هلال احمر تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده هلال احمر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فرجام
  بزرگراه امام علی
 • ایستگاه اتوبوس رسالت پایانه زین الدین
  هنگام، بین سهند و کریمی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه فدک
  مدنی، بین صد و بیستم و عباسی
 • ایستگاه اتوبوس موتوری سنگین شهرداری
  مدنی، بین صد و بیستم و عباسی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس هلال احمر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس هلال احمر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس هلال احمر ندارد.
  neshan logo