info
عکس فروشگاه برادران زارع شعبه (3)
category

فروشگاه برادران زارع شعبه (3) محله صفائیه، یزد

سوپرمارکت و هایپرمارکت
3.7
3 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه برادران زارع شعبه (3)

فروشگاه برادران زارع شعبه (3) (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله صفائیه یزد و خیابان ملّاصدرا واقع شده است. این فروشگاه یکی از یازده سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله صفائیه یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کافه رستوران ربانزو، هایپر هرم، پیتزا همبر 27، سهند رایانه کویر و آنیس سنتی قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده فروشگاه برادران زارع شعبه (3) واقع شده‌اند:

 • سوپر مارکت
  خیابان تیمسار فلاحی، شهید نیرنگ، بین مادر و سنبل
 • سوپر صدف
  خیابان تیمسار فلاحی، بین نغمه و خیابان مرجان
 • سوپر یاس
  آیت الله علاقه بند، 15 خرداد، بین کوچه نصر 1 و صنوبر
 • سوپر مارکت حاجی ممد
  بلوار دانشجو، ابوالفضل، ابوالفضل 5
 • فروشگاه توحید
  میدان مادر
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط بهشتی (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه برادران زارع شعبه (3) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه برادران زارع شعبه (3) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه برادران زارع شعبه (3) ندارد.
  neshan logo