info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه طراوت
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه طراوت محله تهرانسر مرکزی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه طراوت

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس مدرسه طراوت (ایستگاه اتوبوس) در محله تهرانسر مرکزی تهران و خیابان تهرانسر واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهار ایستگاه اتوبوس در محله تهرانسر مرکزی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی شادلند و پاساژ رحیمیان و همچنین فست فود باران، جگرکی بهارنارنج، مطب دکتر عباس قاسمی، رستوران پذیرا و بیمه پارسیان نمایندگی اکرامی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه طراوت تهران

ایستگاه اتوبوس مدرسه طراوت تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله تهرانسر مرکزی پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس تهرانسر، بین اسدی و غریبان می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مدرسه طراوت تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس صدف قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مدرسه طراوت تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه طراوت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه طراوت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه طراوت ندارد.
location استان تهران، تهران، تهرانسر، بین اسدی و غریبان
ثبت نظر و تصویر
neshan logo