info
عکس کافی نت دفتر فنی آکادمیک
category

کافی نت دفتر فنی آکادمیک محله آبشاهی، یزد

کافی‌نت

درباره‌ی کافی نت دفتر فنی آکادمیک

کافی نت دفتر فنی آکادمیک (کافی‌نت) در محله آبشاهی یزد و خیابان مرز محله واقع شده است. این مکان یکی از دو کافی‌نت در محله آبشاهی یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دبیرستان پسرانه حضرت امام حسین (ع)، گیم نت ریپابلیک، رستوران افق طلایی، مطب دکتر جلال دستمالچی و شرکت نرم افزاری ایرسا قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط s.mohsen hamadani (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کافی نت دفتر فنی آکادمیک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد کافی نت دفتر فنی آکادمیک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کافی نت دفتر فنی آکادمیک ندارد.
neshan logo