info
عکس ایستگاه اتوبوس کیان آباد10
category

ایستگاه اتوبوس کیان آباد10 محله کیانپارس، اهواز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کیان آباد10

ایستگاه اتوبوس کیان آباد10 (ایستگاه اتوبوس) در محله کیانپارس اهواز و خیابان پهلوان غربی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و چهار ایستگاه اتوبوس در محله کیانپارس اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان خصوصی مهر و همچنین دکتر مجید امین زاده، نمایندگی فول سرویس همراه اول اهواز، آزمایشگاه آریا، کیانپارس و فروشگاه دیلی مارکت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کیان آباد10 اهواز

ایستگاه اتوبوس کیان آباد10 اهواز یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اهواز است که در محله کیانپارس قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در پهلوان غربی، بین خرداد و کیانپارس قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس کیان آباد10 اهواز عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اهواز دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین تاکسی سرویس کیان آباد را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس کیان آباد10 اهواز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کیان آباد10 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پل لشکر
  کیانپارس
 • ایستگاه اتوبوس کیان آباد7
  اروند، بین هشتم و هفتم
 • ایستگاه اتوبوس کیان آباد4
  اروند، بین هفتم و هشتم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کیان آباد10 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کیان آباد10 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کیان آباد10 ندارد.
  neshan logo