info
عکس خانه بازی ساحل بهشت
category

خانه بازی ساحل بهشت محله سرو، تهران

مرکز تفریحی و سرگرمی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی خانه بازی ساحل بهشت

خانه بازی ساحل بهشت ( مرکز تفریحی و سرگرمی) در محله سرو تهران و خیابان شهریار واقع شده است. این مکان یکی از دوازده تفریح و سرگرمی در محله سرو تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی اوپال و مرکز خرید اپال و همچنین آی پهباد، میدان کتاب، بامیکا، پارک بوستان و فست فود خرگوشها قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو میدان کتاب، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز سرگرمی که در محدوده خانه بازی ساحل بهشت واقع شده‌اند:

 • اتاق فرار تناقض
  پاک نژاد، نامی
 • موسسه ورزشی شاهین پیام سلامت
  بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی، مطهری، نیلگون، بوستان هفتم
 • گيم سنتر نوا (مجتمع آرن)
  فرحزادی، حافظی، بین پرتو و باران
 • فکرکده (بازی فکری)
  عسکری گراوند، شهید منفرد نیاکی
 • مجموعه اتاق فرار جوکر
  گراوندی، سرو غربی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خانه بازی ساحل بهشت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خانه بازی ساحل بهشت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خانه بازی ساحل بهشت ندارد.
  neshan logo