info
عکس ایستگاه اتوبوس کوثر شمالی 43
category

ایستگاه اتوبوس کوثر شمالی 43 محله کوثر، مشهد

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کوثر شمالی 43

ایستگاه اتوبوس کوثر شمالی 43 (ایستگاه اتوبوس) در محله کوثر مشهد و میدان پژوهش واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی ایستگاه اتوبوس در محله کوثر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موسسه آموزش عالی خردگرایان مطهر، کالج مهارت آموزی رشدانا، کارخانه نوآوری مشهد، بستنی سیاه و کافی شاپ ساعت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کوثر شمالی 43 مشهد

ایستگاه اتوبوس کوثر شمالی 43 مشهد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد است که در محله کوثر قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار کوثر، میدان پژوهش واقع شده است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس کوثر شمالی 43 مشهد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف مشهد دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس برسام قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس کوثر شمالی 43 مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کوثر شمالی 43 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان هاشمیه
  بلوار هاشمیه، هاشمیه 51
 • ایستگاه اتوبوس میدان یادگاران
  بلوار سرافرازان، بین سرافرازان 7 و میدان یادگاران
 • ایستگاه اتوبوس کوثر جنوبی 15
  بلوار پیروزی، کوثر جنوبی، بین کوثر 15 و کوثرجنوبی 18
 • ایستگاه اتوبوس کوثر جنوبی 16
  بلوار پیروزی، کوثر جنوبی، بین میدان شهید محمد اسدی و کوثر 15
 • ایستگاه اتوبوس کوثر شمالی 14
  بلوار کوثر، بین باهنر 8 و کوثر 12
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 03 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کوثر شمالی 43 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 03 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کوثر شمالی 43 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کوثر شمالی 43 ندارد.
  neshan logo