info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه هاشمی
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه هاشمی محله سلسبیل جنوبی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه هاشمی

ایستگاه اتوبوس مدرسه هاشمی (ایستگاه اتوبوس) در محله سلسبیل جنوبی تهران و خیابان رودکی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله سلسبیل جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ آیدین و همچنین سالن زیبایی مهسا اسکندری، تهیه غذای بوستان شیراز، رستوران خاتون، آموزشگاه موسیقی آوا سکوت و لوازم قنادی گل سرخ قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو رودکی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه هاشمی تهران

ایستگاه اتوبوس مدرسه هاشمی تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله سلسبیل جنوبی پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در امام خمینی، رودکی، بین پریچهر و هاشمی واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مدرسه هاشمی تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو رودکی است. همچنین آژانس کالسکه زرین را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه هاشمی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کارون
  امام خمینی، بین شادان و کارون
 • ایستگاه اتوبوس کمیل
  بزرگراه نواب صفوی
 • ایستگاه اتوبوس انقلاب اسلامی
  بزرگراه نواب صفوی، کمیل، بین خوش مقام و خواجوی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه هاشمی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه هاشمی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه هاشمی ندارد.
  neshan logo