info
عکس بانک سپه شعبه خاقانی
category

بانک سپه شعبه خاقانی محله بازار، تبریز

درباره‌ی بانک سپه شعبه خاقانی

بانک سپه شعبه خاقانی (بانک) در محله بازار تبریز و خیابان خاقانی واقع شده است. این مکان یکی از چهل و نه بانک در محله بازار تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند کاخ موزه عمارت شهرداری (برج ساعت)، موزه آذربایجان و پاساژ بهارستان (لوازم ورزشی) و همچنین فروشگاه فکری (نمایندگی بوتان)، نمایندگی بوتان (ظریفساز)، برج آتش نشانی (یانقین)، مجتمع تجاری خاقانی و کباب پز و باربیکیو حسینی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو میدان ساعت، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک سپه شعبه خاقانی تبریز

بانک سپه شعبه خاقانی تبریز را می‌توانید در شهر تبریز، محله بازار پیدا کنید. یکی از بانک‌های خوب محله بازار، بانک سپه شعبه خاقانی تبریز است. بانک صادرات و بانک صادرات ایران شعبه بازار صادقیه از جمله بانک‌های دیگری هستند که در محدوده این بانک قرار دارند. خودپرداز این بانک نیز همیشه فعال است.

چطور به بانک سپه شعبه خاقانی تبریز برویم؟

شما می‌توانید با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی به این بانک بروید. درنزدیکی بانک سپه شعبه خاقانی تبریز ایستگاه مترو میدان ساعت قرار دارد. ایستگاه اتوبوسی که در نزدیکی بانک سپه شعبه خاقانی تبریز قرار دارد، ایستگاه اتوبوس اول حافظ() است.

با استفاده از اپلیکیشن نشان، شما می‌توانید از بهترین مسیر به این بانک بروید. البته مسیریاب نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. مواردی چون آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر کاربران در مورد این بانک، اطلاعاتی هستند که نشان در اختیار شما می‌گذارد. اگر برای انجام کاری به بانک سپه شعبه خاقانی تبریز مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان در میان بگذارید.

ما در ادامه، برای راحتی شما اطلاعات دقیق و ساعت کاری بانک سپه شعبه خاقانی تبریز را قرار داده‌ایم. در محدوده این بانک خودپردازها و بانک‌های دیگری نیز وجود دارند که در ادامه فهرست آن‌ها را مشاهده می‌کنید.

سایر بانک‌های که در محدوده بانک سپه شعبه خاقانی واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط *hadiyan* (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 28 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک سپه شعبه خاقانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 28 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد بانک سپه شعبه خاقانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک سپه شعبه خاقانی ندارد.
location استان آذربایجان شرقی، تبریز، خاقانی، بین شهید مدرس و رهلی بازار
clock - مشاهده ساعات کاری

ساعت کاری بانک سپه شعبه خاقانی

شنبه 08:00 تا 14:30
یک‌شنبه 08:00 تا 14:30
دوشنبه 08:00 تا 14:30
سه‌شنبه 08:00 تا 14:30
چهارشنبه 08:00 تا 14:30
پنج‌شنبه 08:00 تا 14:30
جمعه تعطیل است
ثبت نظر و تصویر
neshan logo