info
عکس هایمارت - فروشگاه سلامت
category

هایمارت - فروشگاه سلامت (محله کوی نصر، تهران)

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی هایمارت - فروشگاه سلامت

موقعیت هایمارت - فروشگاه سلامت در محله کوی نصر تهران را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

هایمارت - فروشگاه سلامت (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله کوی نصر تهران و خیابان هفتم واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهل و دو سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله کوی نصر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید نصر و همچنین فست فود شیلا، دفتر مشاوره بازاریابی حمیدرضا عظیمی، مرکز خدمات کیش بهین، چشم پزشکی اپتومتری و عینک مارون و کافه دی قرار گرفته است.سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده هایمارت - فروشگاه سلامت واقع شده‌اند:

 • سوپر مارکت محله گیشا
  بزرگراه جلال آل احمد، پاتریس لومومبا، آبشوری غربی
 • هایمارت - فروشگاه مهتا
  کارگر شمالی، بین رفیق و عزیزی
 • سوپر مارکت سون استار
  بزرگراه حکیم، کوی نصر، مرادی
 • سوپرمارکت جزیره
  بزرگراه جلال آل احمد، آرش مهر، بین سی ام و بیست و ششم
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی هایمارت - فروشگاه سلامت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  هایپرمارکت فروشگاه مواد غذایی بقالی مارکت سوپرمارکت سوپر

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد هایمارت - فروشگاه سلامت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه هایمارت - فروشگاه سلامت ندارد.
  neshan logo