info
عکس ایستگاه اتوبوس ابتدای راسته کوچه
category

ایستگاه اتوبوس ابتدای راسته کوچه محله بازار، تبریز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ابتدای راسته کوچه

ایستگاه اتوبوس ابتدای راسته کوچه (ایستگاه اتوبوس) در محله بازار تبریز و بلوار جمهوری اسلامی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله بازار تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه مشروطه تبریز و بازار بزرگ تبریز و همچنین مسجد جامع تبریز، کلیسای مریم مقدس، پاساژ کیان 1، قنادی علی بابا و تربیت نوین شعبه 1 قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو میدان کهن، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابتدای راسته کوچه تبریز

آدرس ایستگاه اتوبوس ابتدای راسته کوچه تبریز، شهر تبریز، محله بازار است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار جمهوری اسلامی، بین گورجولر و میدان نماز می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس ابتدای راسته کوچه تبریز عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تبریز بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو میدان ساعت نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی پیام قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس ابتدای راسته کوچه تبریز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ابتدای راسته کوچه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس باغ فجر
  شریعتی شمالی، امام خمینی
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه فلسطین 113
  فلسطین
 • ایستگاه اتوبوس پل فلسطین
  شهید مطهری، راسته کوچه
 • ایستگاه اتوبوس باغ فجر107
  امام خمینی، فلسطین جنوبی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ابتدای راسته کوچه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ابتدای راسته کوچه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ابتدای راسته کوچه ندارد.
  location استان آذربایجان شرقی، تبریز، بلوار جمهوری اسلامی، بین گورجولر و میدان نماز
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo