info
عکس ایستگاه اتوبوس پارک
category

ایستگاه اتوبوس پارک محله شهرک کوثر، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پارک

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس پارک (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک کوثر اصفهان و خیابان شهدای عاشق آباد، 17، 20، شهدا واقع شده است. این ایستگاه یکی از دو ایستگاه اتوبوس در محله شهرک کوثر اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه نور(شهرک کوثر) و همچنین بوستان کوثر، مجموعه ورزشی کوثر عاشق آباد، مدرسه پسرانه جمال، آکادمی بانوی هنر (شعبه شهرک کوثر) و ورزشگاه کوثر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک اصفهان

ایستگاه اتوبوس پارک اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله شهرک کوثر پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس شهدای عاشق آباد، 17، 20، شهدا می‌باشد. ایستگاه اتوبوس پارک اصفهان محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو قدس قرار دارد. همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس انصار را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پارک اصفهان، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پارک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پارک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پارک ندارد.
location استان اصفهان، اصفهان، شهدای عاشق آباد، 17، 20، شهدا
ثبت نظر و تصویر
neshan logo