عکس حوزه علمیه حضرت بقیه الله (عج)
category

حوزه علمیه حضرت بقیه الله (عج) (محله امیر دژبان، تهران)

حوزه علمیه
4.4
7 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، سمیعی، نرسیده به شهید سلیمانی

موقعیت حوزه علمیه حضرت بقیه الله (عج) در محله امیر دژبان تهران را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

حوزه علمیه حضرت بقیه الله (عج) (حوزه علمیه) در محله امیر دژبان تهران و خیابان سمیعی، نرسیده به شهید سلیمانی واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موسسه آموزش عالی الکترونیک فاران مهر دانش، پایانه اتوبوس شهید باقری، زمین ورزشی، پارک دانشگاه و پارکینگ مجتمع دوکوهه قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مرکز یکی از مدرسه‌های علوم دینی خوب این منطقه می‌باشد.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، سمیعی، نرسیده به شهید سلیمانی

تلفن تماس: 02144744248

وب‌سایت رسمی: hbaghiyatallah.ir


آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط حسن رضایی (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی حوزه علمیه حضرت بقیه الله (عج) تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

حوزه علمیه بقیت الله الاعظم (غرب) حوزه علمیه بقیه الله حوزه علمیه بقیه الله(عج) حوزه علمیه حضرت بقیه الله حوزه علمیه حضرت بقیه الله (عج) مدرسه حوزه علمیه

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد حوزه علمیه حضرت بقیه الله (عج) تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه حوزه علمیه حضرت بقیه الله (عج) تهران ندارد.