info
عکس ایستگاه اتوبوس بهار
category

ایستگاه اتوبوس بهار (محله تهران پارس، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بهار

ایستگاه اتوبوس بهار (ایستگاه اتوبوس) در محله تهران پارس تهران و بلوار خوشوقت واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و نه ایستگاه اتوبوس در محله تهران پارس تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی سرزمین رویایی آناهید و پاساژ سپید و همچنین برگرلند، بیرون بر آویشو، رستوران ایتالیایی سنسو، آموزشگاه زبان ELA و طباخی شاخ طلا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بهار تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس بهار تهران است که در محله تهران پارس قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار خوشوقت، بین میدان قمر بنی هاشم و حسینی است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بهار تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

تاکسی تلفنی مهران هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس بهار تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بهار واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس باقری
  بزرگراه باقری، امیری طائمه (142)، بین ملکی 111 و صادقی 113
 • ایستگاه اتوبوس مترو تهرانپارس
  بزرگراه شهید سلیمانی
 • ایستگاه اتوبوس ناحیه یک
  بلوار شاهد، پروین، بین مهدیزاده و 150
 • ایستگاه اتوبوس تیر انداز
  بلوار خوشوقت، بین 160 و قره زاد نیا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بهار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بهار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بهار ندارد.
  neshan logo