info
عکس گیم نت عالینو
category

گیم نت عالینو اصفهان

مرکز تفریحی و سرگرمی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی گیم نت عالینو

گیم نت عالینو ( مرکز تفریحی و سرگرمی) در اصفهان و خیابان صدف واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار مرکزی گل و گیاه شهرداری اصفهان (همدانیان) و همچنین جان اسنک، اموزشگاه زبان برتر اصفهان، مجتمع تجاری مروارید، فروشگاه آژند رایانه و بیمه پاسارگاد نمایندگی فیروزی کد 1231 قرار گرفته است.
سایر مراکز سرگرمی که در محدوده گیم نت عالینو واقع شده‌اند:

 • اتاق فرار اصفهان
  هشت بهشت شرقی، بین مهرداد و موعود
 • خانه بازی مهر و ماه
  هشت بهشت شرقی، بین 22 بهمن و بهارستان
 • باشگاه بازی اصفهان
  هشت بهشت شرقی، بین احد و نیرو
 • خانه خلاقیت کودک
  (5.0)
  هشت بهشت شرقی، گلستان، بوستان 1
 • گیم نت کالیبر
  (5.0)
  نیرو، بین آزادی و عقیل
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط احسانی (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی گیم نت عالینو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد گیم نت عالینو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه گیم نت عالینو ندارد.
  neshan logo