info
عکس بازارچه طلا کاوه
category

بازارچه طلا کاوه محله سراب، مشهد

بازار و مرکز خرید
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی بازارچه طلا کاوه

بازارچه طلا کاوه (بازار و مرکز خرید) در محله سراب مشهد و بلوار مدرس واقع شده است. این مجتمع یکی از هفده بازار و مرکز خرید در محله سراب مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فوق تخصصی پیوند اعضا و دیالیز منتصریه و مجتمع تجاری مهتاب و همچنین زعفران سحرخیز، هتل آپارتمان شهید کاوه، فروشگاه مکث، آبمیوه شیرین شهد و چهارراه مدرس (چهارطبقه) قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مجتمع به ایستگاه مترو سعدی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز خرید که در محدوده بازارچه طلا کاوه واقع شده‌اند:

 • مرکز زوالی
  آیت الله شیرازی (بالا خیابان)، شیرازی 4
 • پاساژ امیر
  بلوار امام خمینی، بازارچه سراب
 • پاساژ برلن
  بلوار امام خمینی، جنت، جنت 2
 • مرکز خرید
  (3.0)
  شهید اندرزگو، بین اندرزگو 11 و 13
 • بازار توریستی بهمن(روسها سابق)
  (5.0)
  آیت الله شیرازی (بالا خیابان)، بین شیرازی 9 و 11
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۱ نشان) در تاریخ یکشنبه 02 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بازارچه طلا کاوه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 02 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بازارچه طلا کاوه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بازارچه طلا کاوه ندارد.
  neshan logo