info
عکس حوضچه پارک لاله
category

حوضچه پارک لاله محله کشاورز - پارک لاله، تهران

مرکز تفریحی و سرگرمی
4.0
2 رای

درباره‌ی حوضچه پارک لاله

حوضچه پارک لاله ( مرکز تفریحی و سرگرمی) در محله کشاورز - پارک لاله تهران و خیابان وصال شیرازی، حجاب واقع شده است. این مکان یکی از سه تفریح و سرگرمی در محله کشاورز - پارک لاله تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه هنرهای معاصر تهران و بازارچه خود اشتغالی لاله و همچنین پارک لاله، مرکز تولید تئاتر کانون پرورش فکری، تِم کافه، سالن تئاتر کانون پرورشی کودکان و نوجوانان و زمین بازی 2 پارک لاله قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو بوستان لاله، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز سرگرمی که در محدوده حوضچه پارک لاله واقع شده‌اند:

 • نمایشگاه اسباب بازی
  (5.0)
  دکتر فاطمی، حجاب
 • کافه آلارم
  (5.0)
  کارگر شمالی، برهانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۱ نشان) در تاریخ پنجشنبه 13 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی حوضچه پارک لاله اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 13 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد حوضچه پارک لاله در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه حوضچه پارک لاله ندارد.
  neshan logo