عکس دریاچه ارم سبز
category

دریاچه ارم سبز (محله ارم، تهران)

مکان دیدنی
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه شهید حجازی

موقعیت دریاچه ارم سبز در محله ارم تهران را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

دریاچه ارم سبز (مکان دیدنی) در محله ارم تهران و بزرگراه شهید حجازی واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند پارک ارم سبز و مرکز خرید آبنوس و همچنین باغ وحش ارم سبز، ورودی باغ وحش ارم، سوپر مارکت لونا، آهوی ایرانی - Persian Gazelle و بوفه باغ وحش ارم قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه شهید حجازی


سایر مکان‌های دیدنی که در محدوده دریاچه ارم سبز واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط عزت چمنی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دریاچه ارم سبز تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

دریاچه ارم سبز جاهای مکان محل های جاذبه دیدنی گردشگری توریستی

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401

نظرات کاربران در مورد دریاچه ارم سبز

  • avatar
    سینا (شهریار سطح ۶) دوشنبه 18 مهر ماه 1401

    دریاچه بسیار زیباست و کنار پارکه 👌🏻

  • avatar
    Mra (شهریار سطح ۸) چهارشنبه 23 شهریور ماه 1401

    دریاچه ارم تهران یکی از دیدنی‌های تهران است که با وسعت 140 هکتاری خود در شمال‌غرب پایتخت و در منطقه 22 شهرداری تهران قرار دارد. دریاچه ارم تهران که به آن دریاچه چیتگر و شهدای خلیج فارس هم می‌گویند از غرب به پارک جنگلی چیتگر، از شمال به بزرگراه همت و از شرق به محور چهار باغ محدود می‌گردد. تغذیه‌ی آب دریاچه ارم از طریق بارش‌های فصلی، آب موقت رودخانه کن و روان آب‌های تهران صورت می‌گیرد. محیط ساحلی دریاچه چیتگر تهران 4800 متر است و بیش از 1800 متر قطر دارد. عمق آب در کناره‌های این دریاچه 5/1 الی 2 متر است و عمق آن در قسمت‌های میانی به 12 متر هم می‌رسد. دریاچه‌ی شهدای خلیج فارس در تهران با محیط پیرامون خود و همچنین با امکاناتی که در خود جای داده است فضای زیبا، دلنشین و آرامی را برای گردشگران و شهروندان تهرانی فراهم می‌کند. مجموعه دریاچه ارم تهران به دلیل مجاورت با پارک جنگلی چیتگر و لتمان کن، شهر بازی و پارک ارم، پارک کوهسار، آبشار تهران، مجموعه ورزشی آزادی، رود دره کن قابلیت مناسبی را جهت برطرف کردن نیازهای شهروندان تهرانی و گردشگرانی که به تهران می‌آیند فراهم کرده است

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد دریاچه ارم سبز تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دریاچه ارم سبز تهران ندارد.