info
عکس کالای پزشکی حیدری
category

کالای پزشکی حیدری یزد

فروشگاه تجهیزات پزشکی

درباره‌ی کالای پزشکی حیدری

کالای پزشکی حیدری (فروشگاه تجهیزات پزشکی) در یزد و بلوار امام حسین واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان شهدای کارگر و همچنین مهمانسرا و رستوران گامبرون، دارو خانه دکتر حیدری، ایستگاه اتوبوس بیمارستان شهدای کارگر و اگزوز سازی سید قرار گرفته است.

درباره فروشگاه کالای پزشکی حیدری یزد

برای رفتن به فروشگاه کالای پزشکی حیدری یزد باید به شهر یزد، محله محله چاه استادان و بروید. برای به دست آوردن اطلاعات موردنیازتان در مورد این فروشگاه، می‌توانید با شماره تلفن آن (09133590769) تماس بگیرید. فروشگاه کالای پزشکی حیدری یزد یکی از فروشگاه‌های خوب محله محله چاه استادان به حساب می‌آید.

چطور به فروشگاه کالای پزشکی حیدری یزد برویم؟

مسیریاب نشان، شما را از بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه کالای پزشکی حیدری یزد مطلع می‌کند. اگر می‌خواهید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس میدان آبنما قرار دارد. می‌توانید مسیریابی پیاده و مسیر دقیق اتوبوس یا مترو را از روی اپلیکیشن نشان پیدا کنید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه کالای پزشکی حیدری یزد رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. عکس‌هایی از این فروشگاه را می‌توانید در ادامه ببینید. از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" تصاویر مربوط به فروشگاه کالای پزشکی حیدری یزد را با ما به اشتراک بگذارید.

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کالای پزشکی حیدری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد کالای پزشکی حیدری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کالای پزشکی حیدری ندارد.
neshan logo