info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه والفجر
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه والفجر محله جوادیه - فرهنگ سرا، تهران

ایستگاه اتوبوس
3.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه والفجر

ایستگاه اتوبوس مدرسه والفجر (ایستگاه اتوبوس) در محله جوادیه - فرهنگ سرا تهران و بلوار زهدی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هجده ایستگاه اتوبوس در محله جوادیه - فرهنگ سرا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری چند منظوره یاس شرق و همچنین تهرانپارس، ایزی دیزاین، بیمه ایران، نانوایی تافتون و تاپ سرویس نبی پور قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو فرهنگسرا، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه والفجر تهران

ایستگاه اتوبوس مدرسه والفجر تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله جوادیه - فرهنگ سرا پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شاهد، ناهیدی - جشنواره، زهدی، بین همای و میدان والفجر قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مدرسه والفجر تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو فرهنگسرا قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس جشنواره قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مدرسه والفجر تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه والفجر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کیمیدارو
  بزرگراه شهید سلیمانی، دماوند
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه شاهد
  بلوار شاهد، ناهیدی - جشنواره، بین اشرفی گودرزی و محمدی
 • ایستگاه اتوبوس شاهد
  بلوار شاهد، ناهیدی - جشنواره، بین اشرفی گودرزی و محمدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه والفجر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه والفجر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه والفجر ندارد.
  location استان تهران، تهران، بلوار شاهد، ناهیدی - جشنواره، زهدی، بین همای و میدان والفجر
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo