info
عکس مجتمع تجاری ناصرین ۱
category

مجتمع تجاری ناصرین ۱ محله فاز سه، پرند

بازار و مرکز خرید
3.0
3 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مجتمع تجاری ناصرین ۱

مجتمع تجاری ناصرین ۱ (بازار و مرکز خرید) در محله فاز سه شهر جدید پرند و بلوار شهید چمران واقع شده است. این مجتمع یکی از پنج بازار و مرکز خرید در محله فاز سه شهر جدید پرند می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ جمهوری و همچنین اداره امور مالیاتی پرند، فست فود اهورا، پیرایش آرنیک، موسسه زبانیران دخترانه پرند و سرویس بهداشتی قرار گرفته است.ایستگاه‌های نزدیک به مجتمع تجاری ناصرین ۱


سایر مراکز خرید که در محدوده مجتمع تجاری ناصرین ۱ واقع شده‌اند:

 • پاساژ ویدا
  بلوار سردار سلیمانی، عطار، بین عطار 4 و 6
 • تصفیه آب غرب
  (5.0)
  بلوار شهید چمران، ستاره، بین سرو 1 و چهار باغ گلستان
 • مجتمع ناصرین ۲
  (1.0)
  بلوار شهید چمران، بین شیخ بهایی و نور
 • مجتمع تجاری امام حسن پرند
  (5.0)
  بلوار جمهوری اسلامی، کوهستان، سرو 3
 • مرکزخریدایرانیان
  (5.0)
  بلوار جمهوری اسلامی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط irtk89010421 (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ شنبه 04 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مجتمع تجاری ناصرین ۱ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 04 آذر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مجتمع تجاری ناصرین ۱ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مجتمع تجاری ناصرین ۱ ندارد.
  neshan logo