عکس فروشگاه زنجیره ای جامبو
مشاهده در نقشه نشان
category

فروشگاه زنجیره ای جامبو (محله کشاورز - پارک لاله، تهران)

فروشگاه زنجیره‌ای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بلوار کشاورز، عبدالله زاده، استاد آذریزدی

موقعیت فروشگاه زنجیره ای جامبو در محله کشاورز - پارک لاله تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

فروشگاه زنجیره ای جامبو (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله کشاورز - پارک لاله تهران و خیابان استاد آذریزدی واقع شده است. این فروشگاه یکی از شانزده فروشگاه زنجیره‌ای در محله کشاورز - پارک لاله تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان پارس و موزه خیمه شب بازی و همچنین کافه قنادی بیتر سوییت، مجتمع ورزشی حجاب، آزمایشگاه بیمارستان پارس، بیمارستان یاس سپید و مطب دکتر نقی حسینعلی قرار گرفته است.

درباره فروشگاه زنجیره ای جامبو

فروشگاه زنجیره ای جامبو در شهر تهران، محله کشاورز - پارک لاله، خیابان استاد آذریزدی واقع شده است. فروشگاه زنجیره ای جامبو یکی از فروشگاه‌های پرطرفدار محله کشاورز - پارک لاله است. فروشگاه رفاه، دفتر شیرین عسل و فروشگاه عمده فروشی milliporsigma فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه زنجیره ای جامبو برویم؟

مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه زنجیره ای جامبو را به شما پیشنهاد می‌دهد. اگر قصد دارید برای کمک به کاهش آلودگی هوا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این مکان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس فاطمی قرار دارد. اگر با استفاده از مترو به این فروشگاه می‌روید، در ایستگاه مترو کارگر که نزدیک‌ترین ایستگاه به فروشگاه زنجیره ای جامبو می‌باشد، پیاده شوید. اپلیکیشن نشان در مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو به شما کمک می‌کند و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را با شما به اشتراک می‌گذارد.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه زنجیره ای جامبو مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری از فروشگاه زنجیره ای جامبو دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بلوار کشاورز، عبدالله زاده، استاد آذریزدی


سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده فروشگاه زنجیره ای جامبو واقع شده‌اند:

 • فروشگاه رفاه
  کارگر شمالی، نصرت
 • دفتر شیرین عسل
  انقلاب اسلامی، فلسطین، عسگری
 • فروشگاه عمده فروشی milliporsigma
  انقلاب اسلامی، فلسطین، بین فتحی و عسگری
 • فروشگاه افق کوروش
  ولیعصر، زرتشت غربی، بین علیزاده و شهید اصغر میرزایی بی غش
 • گالری آنتیک
  بلوار کشاورز، کبکانیان، قزوینی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط امیر (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه زنجیره ای جامبو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  فروشگاه زنجیره ای

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه زنجیره ای جامبو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه زنجیره ای جامبو ندارد.
  neshan logo