info
عکس آرایشگاه تندیس
category

آرایشگاه تندیس (محله اسماعیل آباد، تهران)

سالن آرایش و زیبایی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی آرایشگاه تندیس

آرایشگاه تندیس (سالن آرایش و زیبایی) در محله اسماعیل آباد تهران و خیابان اسکندری واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تهران قفسه و همچنین خوابگاه دانشجویی امام حسین (ع)، گروه صنعتی دکوفوم، زمین فوتبال نجفی، بوستان شادی و دبستان دخترانه عمار یاسر قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این سالن به ایستگاه مترو آزادگان، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۱ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آرایشگاه تندیس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد آرایشگاه تندیس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آرایشگاه تندیس ندارد.
neshan logo