عکس پایگاه تجمیعی گروه مپنا
category

پایگاه تجمیعی گروه مپنا (محله ونک، تهران)

مرکز واکسیناسیون
استان تهران تهران استان تهران، تهران، ملاصدرا، پردیس(دانشور)

موقعیت پایگاه تجمیعی گروه مپنا یکی از مراکز واکسیناسیون خوب منطقه در محله ونک تهران را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

پایگاه تجمیعی گروه مپنا (مرکز واکسیناسیون) در محله ونک تهران و خیابان پردیس (دانشور) واقع شده است. این مرکز یکی از هفت پایگاه واکسیناسیون در محله ونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی برج آسمان ونک و همچنین پاساژ ونک، هتل و رستوران پردیس ناجا، دکتر علیرضا زارعی، موسسه حقوقی تهران ثبت و ایران سایت قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مرکز یکی از مراکز واکسیناسیون خوب این منطقه می‌باشد.


تصاویر پایگاه تجمیعی گروه مپنا


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، ملاصدرا، پردیس(دانشور)


سایر مراکز واکسیناسیون که در محدوده پایگاه تجمیعی گروه مپنا واقع شده‌اند:

 • پایگاه بیمارستان هاشمی نژاد
  (3.9)
  ولیعصر، والی نژاد، بین تلاش و کوشیار
 • پایگاه تجمیعی دانشکده طب سنتی
  (3.9)
  همت، عباس پور، بعد از روز
 • پایگاه تجمیعی بانک رفاه ولیعصر
  (3.9)
  ولیعصر، بین شانزدهم و هجدهم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط رضا هوشمند (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پایگاه تجمیعی گروه مپنا تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  مرکز واکسیناسیون گروه مپنا مرکزواکسن مرکزواکسیناسیون مراکزواکسن مراکزواکسیناسیون

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد پایگاه تجمیعی گروه مپنا

  • avatar
   کاربر نشان سه شنبه 25 آبان ماه 1400

   عالی

  • avatar
   کاربر نشان سه شنبه 19 بهمن ماه 1400

   خوب

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پایگاه تجمیعی گروه مپنا تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پایگاه تجمیعی گروه مپنا تهران ندارد.