عکس ایستگاه اتوبوس میدان آرژانتین
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس میدان آرژانتین (محله آرژانتین - ساعی، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، نلسون ماندلا، شهید احمد قصیر (بخارست)، بین شانزدهم و شفق

موقعیت ایستگاه اتوبوس میدان آرژانتین در محله آرژانتین - ساعی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس میدان آرژانتین (ایستگاه اتوبوس) در محله آرژانتین - ساعی تهران و خیابان شهید احمد قصیر (بخارست) واقع شده است. این ایستگاه یکی از هجده ایستگاه اتوبوس در محله آرژانتین - ساعی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی وی آر پارک، بیمارستان کسری، خانه موزه دکتر سندوزی و مرکز خرید آفریقا و همچنین لوازم آرایشی هایلند بیوتی، کافه رستوران بونژور، گروه قطعات خودرو عظام، میدان آرژانتین و شرکت بیمه کارآفرین قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان آرژانتین

در شهر تهران، محله آرژانتین - ساعی خیابان شهید احمد قصیر (بخارست)، ایستگاه اتوبوس میدان آرژانتین قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در نلسون ماندلا، شهید احمد قصیر (بخارست)، بین شانزدهم و شفق قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میدان آرژانتین عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو ميرزاي شيرازی قرار دارد. همچنین آژانس اوج دنیا را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان آرژانتین، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، نلسون ماندلا، شهید احمد قصیر (بخارست)، بین شانزدهم و شفق


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان آرژانتین واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ششم
  بزرگراه کردستان، چهل و یکم، چهل و دوم، اسدآبادی
 • ایستگاه اتوبوس میدان فرهنگ
  بزرگراه کردستان، سی ونهم، چهلم، اسدآبادی، بین سی و هشتم و سی و ششم
 • ایستگاه اتوبوس مدرس
  بهشتی، بعد از بزرگراه مدرس
 • ایستگاه اتوبوس سی و دوم
  ولیعصر، بین چمن و سی و چهارم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان آرژانتین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان آرژانتین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان آرژانتین ندارد.
  neshan logo