info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان آرژانتین
category

ایستگاه اتوبوس میدان آرژانتین محله آرژانتین - ساعی، تهران

ایستگاه اتوبوس
4.0
2 رای

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان آرژانتین

ایستگاه اتوبوس میدان آرژانتین (ایستگاه اتوبوس) در محله آرژانتین - ساعی تهران و خیابان شهید احمد قصیر (بخارست) واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله آرژانتین - ساعی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی وی آر پارک، بیمارستان کسری، خانه موزه دکتر سندوزی و مرکز خرید آفریقا و همچنین کافه رستوران بونژور، میدان آرژانتین، گل فروشی آنلاین VIPSHOP، کافه آفریقا و داروخانه بخارست قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان آرژانتین تهران

در شهر تهران، محله آرژانتین - ساعی ، ایستگاه اتوبوس میدان آرژانتین تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در نلسون ماندلا، شهید احمد قصیر (بخارست)، بین احمدیان و هجدهم قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میدان آرژانتین تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو میرزای شیرازی قرار دارد. همچنین آژانس اوج دنیا را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان آرژانتین تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان آرژانتین واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ششم
  بزرگراه کردستان، چهل و یکم، چهل و دوم، اسدآبادی
 • ایستگاه اتوبوس مدرس
  بهشتی، بین سرافراز و اعتصام الملک
 • ایستگاه اتوبوس شهید بهشتی
  ولیعصر، بین اکبری و زرین
 • ایستگاه اتوبوس قائم مقام
  بهشتی، بین سرافراز و اعتصام الملک
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 19 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان آرژانتین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 19 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان آرژانتین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان آرژانتین ندارد.
  location استان تهران، تهران، نلسون ماندلا، شهید احمد قصیر (بخارست)، بین احمدیان و هجدهم
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo