info
عکس سوپر یاس درکه
category

سوپر یاس درکه محله درکه، تهران

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر یاس درکه

این مکان با مکان دیگری ادغام شده است.

سوپر یاس درکه (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله درکه تهران و خیابان کوهپایه واقع شده است. این فروشگاه یکی از شش سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله درکه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز آموزشی و رفاهی فرهنگیان منطقه یک تهران (خانه معلم درکه)، کافه سالار، رستوران آبشار تبریزی، نانوایی سنگکی و هایپر میوه کوهستان قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط عموحسن (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر یاس درکه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر یاس درکه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر یاس درکه ندارد.
location استان تهران، تهران، درکه، کوهپایه
ثبت نظر و تصویر
neshan logo