info
عکس بانک ملت
category

بانک ملت اصفهان

درباره‌ی بانک ملت

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

بانک ملت (بانک) در اصفهان و خیابان قائم مقام فراهانی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ساختمان آریا و همچنین باربری فرهنگ، آهن آلات معظمی، تعمیرگاه اتوبوس مان، خودپرداز و ورزشگاه پایانه قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک ملت اصفهان

آدرس بانک ملت اصفهان، شهر اصفهان، محله شهرک صنعتی امیرکبیر، است. بانک ملت اصفهان یکی از بانک‌های خوب محله شهرک صنعتی امیرکبیر است که خدمات موردنیاز شما را ارائه می‌دهد. بانک صادرات مشیر الدوله، بانک سینا و بانک کشاورزی از جمله بانک‌های دیگری هستند که در محدوده این بانک قرار دارند. شما می‌توانید از خدمات خودپرداز این بانک هم استفاده کنید.

چطور به بانک ملت اصفهان برویم؟

وسایل حمل‌ونقل عمومی شما را راحت و سریع به این بانک می‌رسانند. نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس به بانک ملت اصفهان ایستگاه اتوبوس گلستان ۲ می‌باشد.

شما می‌توانید با کمک اپلیکیشن نشان، بهترین مسیر رسیدن به این بانک را انتخاب کنید. علاوه بر این، شما می‌توانید اطلاعات دیگری هم از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. شما می‌توانید آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس، مترو، با خودرو شخصی و مسیر پیاده را از روی این اپلیکیشن پیدا کنید و از نظر دیگر کاربران در مورد خدمت‌رسانی در این بانک باخبر شوید. اگر برای انجام کاری به بانک ملت اصفهان مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

ما اطلاعات دقیق بانک ملت اصفهان را برای راحتی شما در اینجا قرار داده‌ایم. در محدوده این بانک خودپردازها و بانک‌های دیگری نیز وجود دارند که در ادامه فهرست آن‌ها را مشاهده می‌کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط maghrebi.zari (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 28 شهریور ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک ملت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 28 شهریور ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد بانک ملت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک ملت ندارد.
location استان اصفهان، اصفهان، باباگلی، قائم مقام فراهانی، بین دانش و شهید زرین
ثبت نظر و تصویر
neshan logo