info
عکس برج کوهستان سعید
category

برج کوهستان سعید محله سرو، تهران

درباره‌ی برج کوهستان سعید

برج کوهستان سعید (شهرک مسکونی) در محله سرو تهران و خیابان گلایل واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی اوپال و مرکز خرید اپال و همچنین مجتمع مسکونی کوهستان، اداره گاز منطقه 4، بازار میوه و تره بار بوستان، دفتر شرکت فولاد مبارکه اصفهان و بوستان کوهستان قرار گرفته است.




سایر شهرک‌های مسکونی که در محدوده برج کوهستان سعید واقع شده‌اند:

 • تهران شهرک غرب
  بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی، پامچال سوم، پرتو، بین پامچال دوم و پامچال یکم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Atousa (شهریار سطح ۱۱ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی برج کوهستان سعید اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد برج کوهستان سعید در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه برج کوهستان سعید ندارد.
  neshan logo