عکس ظروف یکبار مصرف و پلاسکو رنگارنگ مشاهده در نقشه نشان
category

ظروف یکبار مصرف و پلاسکو رنگارنگ (محله کوروش، اهواز)

فروشگاه ظروف یکبار مصرف
4.2
4 رای
استان خوزستان اهواز استان خوزستان، اهواز، امامزاده عبدالله، فاز 2 (ذوالفقاری)، 3 راست

موقعیت ظروف یکبار مصرف و پلاسکو رنگارنگ در محله کوروش اهواز را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.


ظروف یکبار مصرف و پلاسکو رنگارنگ (فروشگاه ظروف یکبار مصرف) در محله کوروش اهواز و خیابان 3 راست واقع شده است. این یکی از سه فروشگاه ظروف یکبار مصرف در محله کوروش اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی و بازارچه فاز 3 کوروش و همچنین بوستان ملت، مسجد قبا، داروخانه ارجان، مزار شهدای گمنام و کوروش قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این یکی از خوب این منطقه می‌باشد.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خوزستان، اهواز، امامزاده عبدالله، فاز 2 (ذوالفقاری)، 3 راست

تلفن تماس: 06134481788


سایر که در محدوده ظروف یکبار مصرف و پلاسکو رنگارنگ واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط yazdani.far (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ظروف یکبار مصرف و پلاسکو رنگارنگ اهواز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

فروشی ظرف ظروف یکبار مصرف فروشگاه

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ظروف یکبار مصرف و پلاسکو رنگارنگ اهواز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ظروف یکبار مصرف و پلاسکو رنگارنگ اهواز ندارد.
neshan logo