info
عکس ایستگاه اتوبوس شمیران نو
category

ایستگاه اتوبوس شمیران نو محله شمیران نو، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شمیران نو

ایستگاه اتوبوس شمیران نو (ایستگاه اتوبوس) در محله شمیران نو تهران و خیابان غفاری واقع شده است. این ایستگاه یکی از شانزده ایستگاه اتوبوس در محله شمیران نو تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دبیرستان دوره اول علامه حلی ۲، بازار روز شمیران نو، گیم کلوپ بازیگوشی، دکتر پی سی و استودیو عکاسی تصویر آشنا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شمیران نو تهران

ایستگاه اتوبوس شمیران نو تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله شمیران نو پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس هنگام، نعمت زاده، غفاری، بین میدان ابوذر و گلها است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شمیران نو تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس ولیعصر قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس شمیران نو تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شمیران نو واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سی متری اول
  هنگام، تکاوران، بین دانش کهن و شهید دلواری
 • ایستگاه اتوبوس گلستان
  هنگام، استقلال، نرسیده به آمره ای
 • ایستگاه اتوبوس سی متری دوم
  هنگام، تکاوران، بین جهانشاهلو و پاریاب
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۱ نشان) در تاریخ پنجشنبه 06 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شمیران نو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 06 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شمیران نو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شمیران نو ندارد.
  neshan logo