info
عکس فروشگاه لومانا
category

فروشگاه لومانا محله عدالت، یزد

فروشگاه لباس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه لومانا

فروشگاه لومانا (فروشگاه لباس) در محله عدالت یزد و خیابان شهید قندی ۲۰ واقع شده است. این فروشگاه یکی از ده فروشگاه لباس در محله عدالت یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید آریا و همچنین آسیاب زنبیل، شیرینی گلبن، دبستان پسرانه دوره اول شهید راضی، رستوران ایتالیایی رم و زیتون قرار گرفته است.

درباره فروشگاه لومانا یزد

فروشگاه لومانا یزد را می‌توانید در شهر یزد، محله عدالت و پیدا کنید. اگر اطلاعات بیشتری در مورد این فروشگاه می‌خواهید، با شماره تلفن آن (09134524926) تماس بگیرید. فروشگاه لومانا یزد یکی از فروشگاه‌های خوب محله عدالت است و مشتریان زیادی دارد. فروشگاه‌های دیگری نیز مانند ایفل، پوشاک زنانه اکسیر و بوتیک قرن در محدوده این فروشگاه قرار دارند.

چطور به فروشگاه لومانا یزد برویم؟

برای پیدا کردن بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه لومانا یزد می‌توانید از مسیریاب نشان استفاده کنید. اگر برای در امان بودن از ترافیک و کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس آزمایشگاه مکانیک خاک قرار دارد. می‌توانید مسیریابی پیاده و مسیر دقیق اتوبوس یا مترو را از روی اپلیکیشن نشان پیدا کنید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم به فروشگاه لومانا یزد مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه لومانا یزد دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لباس که در محدوده فروشگاه لومانا واقع شده‌اند:

 • ایفل
  خیابان تیمسار فلاحی
 • پوشاک زنانه اکسیر
  خیابان تیمسار فلاحی
 • بوتیک قرن
  خیابان تیمسار فلاحی، عدالت
 • پوشاک برنس مجتمع صدف (یزد)
  خیابان تیمسار فلاحی، عدالت
 • پوشاک الماس
  خیابان تیمسار فلاحی، عدالت 1
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط شفیعی (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ پنجشنبه 02 شهریور ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه لومانا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 02 شهریور ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه لومانا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه لومانا ندارد.
  neshan logo