info
عکس ایستگاه اتوبوس عزیزی
category

ایستگاه اتوبوس عزیزی محله طرشت، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس عزیزی

ایستگاه اتوبوس عزیزی (ایستگاه اتوبوس) در محله طرشت تهران و بزرگراه لشگری، آزادی واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله طرشت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند برج میدان آزادی، موزه برج آزادی (تالار کهن) و زیرگذر محمد علی جناح و همچنین پمپ بنزین میدان آزادی، طباخی ساعی (شعبه آزادی)، بانک ملی، املاک اسدی و دبیرستان پسرانه غیردولتی امام جعفر صادق ع قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو استاد معین، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس عزیزی تهران

ایستگاه اتوبوس عزیزی تهران در شهر تهران، محله طرشت و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه لشگری، آزادی می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس عزیزی تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو استاد معین قرار گرفته است. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس یاس استاد معین قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس عزیزی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده عزیزی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه شهید پازوکی
  بزرگراه آیت الله سعیدی، دامپزشکی، استاد معين، بین پازوکی و هاشمی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه پور شمس
  بزرگراه آیت الله سعیدی، استاد معين، بین رفعتی پور شمس و آل احمد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس عزیزی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس عزیزی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس عزیزی ندارد.
  neshan logo