info
عکس ایستگاه اتوبوس ابتدای چهارباغ بالا
category

ایستگاه اتوبوس ابتدای چهارباغ بالا اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ابتدای چهارباغ بالا

ایستگاه اتوبوس ابتدای چهارباغ بالا (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان چهار باغ بالا واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان دکتر علی شریعتی و مجتمع تجاری کاویان و همچنین ایرانیکارت، مجتمع آموزشی امیرکبیر، میدان آزادی، کافه کتاب و فست فود جکس قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شریعتی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابتدای چهارباغ بالا اصفهان

ایستگاه اتوبوس ابتدای چهارباغ بالا اصفهان در شهر اصفهان، محله سعادت آباد و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس چهار باغ بالا، بین نسترن و شهید حجت الله رئیسی است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس ابتدای چهارباغ بالا اصفهان عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو دانشگاه قرار گرفته است. همچنین تاکسی تلفنی ایناز را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس ابتدای چهارباغ بالا اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ابتدای چهارباغ بالا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نماز جمعه
  سعادت آباد (آزادگان)، مصلی
 • ایستگاه اتوبوس شهید کاظمی
  توحید میانی، بین آذین و بهار
 • ایستگاه اتوبوس برج
  شیخ صدوق جنوبی، بین پنجم و افشین
 • ایستگاه اتوبوس مسکن وشهرسازی
  آزادی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ابتدای چهارباغ بالا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ابتدای چهارباغ بالا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ابتدای چهارباغ بالا ندارد.
  neshan logo