info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان هاشمی
category

ایستگاه اتوبوس میدان هاشمی محله جهاد، رشت

ایستگاه اتوبوس
2.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان هاشمی

ایستگاه اتوبوس میدان هاشمی (ایستگاه اتوبوس) در محله جهاد رشت و خیابان شهدای مسجد هاشمی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله جهاد رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز کاردرمانی و گفتاردرمانی رشد، رستوران گردشگری ریژان، فروشگاه لوازم خانگی برادران میرداودی، پیتزا بابا بزرگ و دبیرستان فرهمند دوره اول قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان هاشمی رشت

در شهر رشت، محله علی اباد ، ایستگاه اتوبوس میدان هاشمی رشت قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شمسی پور، شهدای مسجد هاشمی قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس میدان هاشمی رشت محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف رشت می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی کاروان را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میدان هاشمی رشت مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان هاشمی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان معلم
  بلوار معلم
 • ایستگاه اتوبوس مسجد سپاه
  بلوار شهدای گمنام، بلوار خوش خلقت، 64
 • ایستگاه اتوبوس صفاری
  بلوار 8 دی، بین صفاری و اصالت
 • ایستگاه اتوبوس رجایی 18
  بلوار حبیب زاده، بلوار شهید رجایی
 • ایستگاه اتوبوس مسجد موسی ابن جعفر
  بلوار حبیب زاده، بلوار شهید رجایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ پنجشنبه 20 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان هاشمی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 20 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان هاشمی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان هاشمی ندارد.
  neshan logo